MIRËSEVINI! BAR RESTORANT LIGURIARESTORANT LIGURIAKU NDODHEMI

MIRËSEVINI! BAR RESTORANT LIGURIA

Bar-Restorant “ LIGURIA ” vetëm 50 metra larg plazhit me një restorant modern me pamje nga deti , duke shërbyer specialitete italiane dhe prodhimet e detit, si dhe prodhime tradicionale shqiptare.

Lexo më shumë

RESTORANT LIGURIA

Shumëllojshmëri gatimesh të freskëta e shijesh të përzgjedhura me kujdes nga mjeshtëri ynë i kuzhinës, vijnë çdo ditë

Lexo më shumë

KU NDODHEMI

Bar - Restoran LIGURIA ndodhet 12 min larg qendrës së Vlorës për më shumë informacione kontaktoni në numrin tonë të telefonit: 0699442470 ose na shkruani në e-mail:liguriarestorant@gmail.com

Lexo më shumë

Restorant-Piceri

MIRËSEVINI! BAR RESTORANT “LIGURIA” JU MIRËPRET. Restorant “LIGURIA” përbëhet ambientet e brendshme , ku janë restoranti  gjithashtu dhe ambientet e jashtme të  dyja ambientet janë  projektuar për t’u ofruar rehatinë  maksimale. Shumëllojshmëri  gatimesh të freskëta  e shijesh të përzgjedhura  me kujdes nga mjeshtëri ynë i kuzhinës, vijnë çdo ditë. Kemi një eksperiencë shumë të gjatë […]

Rreth Nesh

Bar-Restorant “ LIGURIA ” e filloi aktivitetin e tij në  vitin 2015 , në qytetin e Vlorës  .Shefi Ynë,i guzhinës , pas një eksperience të gjate në Itali dhe Shqipëri , duke punuar në restorantet më prestigjoze italiane dhe ato shqiptare. Ai siguron çdo klient që eksperienca në Restorant  të jetë e paharrueshme. Falë këtij […]

Galeria

Galeria me foto nga ambientet e restorantit tonë. Foto të ndryshme nga ambientet e brendëshme dhe të jashtëme.  

Vendndodhja

Bar – Restoran LIGURIA ndodhet 12 min larg qendrës së Vlorës për më shumë informacione kontaktoni në numrin tonë të telefonit: 0699442470 ose na shkruani në e-mail:liguriarestorant@gmail.com